fbpx

О СТУДІЇ 

Дитяча балетна студія була створена у 2012 році.  Ми маємо багатий досвід і втилюєм дитячі Мрії, творець студії Юлія Войтіна створила особливу програму навчання!

Історія створення Дитячої балетної студії
``Princess``

Дитяча балетна студія «Princess» була створена у 2012
році. За ці роки ми переживали різні кризи,
переїзди, відкриття та закриття філій, карантин, зміна хореографів, війну але незламним залишаеться одне - це любов до своеї праці та любов до дітей. За роки існування студії накопичено величезний досвід та створена методика викладання за віком. Пройшло багато вистав та міжнародних конкурсів в яких з успіхом приймали учать вихованці. Наші учні здобувають гарний фундамент знань у хореографії, мають гарну форму, а також є ті хто пов’язує своє життя з балетом, і вони з легкістю вступають у професійні навчальні заклади.

Які цінності балетної студії “Princess” ?

Головна мета балетної студії «Princess» – це розкрити потенціал дитини та закохати в мистецтво! Дати хороший старт та фундамент, розвинути природні дані, познайомити зі сценою та продемонструвати багатогранність цього виду мистецтва. А саме найголовніше – це грамотне фізичне виховання і здоров’я дитини.

Якщо Ви бажаєте виховати вневнену, життерідисну, здорову, творчо-єстетично розвинуту дитину, то Ви звернулись точно за адресою!

Які якості дитина
розвине займаючись за курсом начання

• Заняття хореографією,
• Заняття живописом,
• Музичне виховання при
занятті хореографією (можливо вивчення гри на фортепіано по індивідуальному побажанню),

Вивчення манер поведінки та етикет для леді
Princess Balet Studio
- це чудова можливість відкрити та розвинути талант, закладені у вашій дитині природою.

Уважність 0

Постава 0

Музичність 0

Пластичність 0

18 НАША КОМАНДА
534 КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ
102 КУБКИ І НАГОРОДИ
846 ВИПИТО ЧАШОК КАВИ