fbpx
Title Image

Наша команда

Home  /  Наша команда

Войтіна Юлія Олександрівна

Закінчила балетну школу м. Маріуполя, Донецька область
Вища освіта ХАІ за спеціальністю ``Управління проектами``
Друга віща освіта здобута у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Спеціальність ``Режисура класичного балету``.
Працювала у балеті з шоу програмами за кордоном
Стажувалася та працювала в американській балетній студії ``Nika`` у Нью-Йорку США
Пропрацювала у школі танців ``Авансцена``, хореограф у дитячих групах
Засновник,творець та хореограф дитячої балетної студії ``Princess``
Режисер та постановник балетів із учнями балетої студії.
Засновник дитячого табору Princess Ballet Camp.Пройшла курс підвищення каліфікації на тему ``Виворотність у хореографії`` освоїла методику РВТ, меофасціальний реліз, володіє кінізіологічними практиками, біомеханіка тіла, діагностика ТБС. Пройшла курс психології дітей та особливості розвитку дітей за віком
Викладач, що любить дітей, присвятив танцю майже 30 років!
Танець для неї – це життя. А діти – це сенс життя.

Шишка Аліна Валеріївна

Закінчила Харківське училище культури (спеціальність ``Хореографія``, кваліфікація керівник аматорського танцювального колективу, артист ансамблю народного танцю, репетитор).
Вища освіта Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (спеціальність ``Хореографія``, кваліфікація педагог хореографії).
Досвід роботи: дитячий садок №309, № 112 – хореограф-постановник, ансамбль сучасного танцю «Бенетон» - педагог з класичного танцю, центр раннього розвитку «Forma kids» - хореограф, ансамбль бального танцю ``Реноме`` - хореограф, педагог з класичного танцю .
Творча та талановита, любить дісціпліну і шанобливо ставиться до дітей. Хореограф у балетній студії ``Princess`` дошкольного віку та народно сценічного танцю у старшій групі. Протягом 7 років працює в студії і ії люблять і повожають дітлахи та батьки.

Богомол Анна Вікторівна

Закінчила Харківську хореографічну школу на Єсеніна.
Вищу освіту здобула у Харківській академії культури (спеціальність викладач народної хореографії). Кваліфікація магістра здобула у Київському національному університеті культури та мистецтв. Досвід роботи: - Київська дитяча академія мистецтв
-Харківська хореографічна школа
- танцювальний салон ``Litvinoffdance`` Талановитий хореограф у балетнйї студії ``Princess`` на протяці 7 років, яка воспітала багато талановитих учнів.

Радалова Аліна Юріївна

Закінчила Мелітопольську дитячу школу мистецтв за класом хореографії. Мелітопольське училище культури, спеціальність ``Народна хореографія``. Харківську державну академію культури, спеціальність ``Народна хореографія``. Як артистка балету працювала у ``Великому академічному Слобожанському ансамблі пісні та танцю``. Гастролювала у складі ансамблю та шоу балетів (у тому числі за кордоном). Відвідує майстер-класи з класичного танцю, контемпу, модерну, леді-стайлу. Створює вистави для шоу балетів. Відповідально ставиться до викладання, має підхід до учнів різного віку.

Повидиш Олеся Юріївна

Педагог-художник, засновник мережі студії GoArt.
Член художньо-реставраційного об’єднання Red Horse, що діє під патронажем Всеукраїнського об’єднання художників України. Магістр із спеціальності «Дизайн». У 2009 році закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв. З 2002 року – учасник всеукраїнських, обласних художніх виставок. З 2009 року – педагогічний досвід роботи у професійних художніх школах та центрах творчості.
Головний принцип роботи – любити те, чим займаєшся; ділитися своїм досвідом та допомагати розвивати таланти своїх учнів.