fbpx

Ми бажаемо бачити щасливих
дітей у нащій Країні!

Princess Ballet Studio
by Voitina Yuliya

Долучайся до занять

Курс «1 Ballet Class» 6 років

У цій групі дітки вже знайомляться безпосередньо з основними елементами балету: вивчають позиції ніг, рук. Елементи партерної гімнастики вже більш ускладнені. Наша увага спрямована на всебічний розвиток дитини та розкриття творчого потенціалу. Дитина вчиться розуміти і відчувати музику одночасно з цим формується та розвивається її естетичний смак.

Курс «2 Ballet Class» 7 років

У цьому віці у класах ми продовжуємо освоювати абетку класичного танцю, удосконалювати танцювальні рухи. Стимулювати формування танцювальних навичок та умінь; психічні процеси: мислення, уяви, фантазії. Виховувати морально-вольові якості (наполегливість, витримку), вміння діяти у колективі, дружні взаємини, вміння підпорядковувати інтереси всього колективу. Щеплюємо любов до класичної хореографії.

Курс «3 Ballet Class» 8 років

У цих групах ми готуємо діток до складнішого рівня навчання у балеті. Виховуємо балетну естетику виконання рухів. Тут вводяться в урок руху виворіті позиції. Ми намагаємось привчити дітей до терплячого, сумлінного виконання рухів біля верстата. Освоюємо низку абсолютно нових, балетних рухів (па польки, па де баск, балянсе).

Курс «4 Ballet Class» 9 років

У 9 років діти, які в нас займалися у молодших класах, отримавши хорошу базову підготовку, готові стати на пуанти.<br /> На цьому каурсі ми вивчаємо основи базису класичного танцю (позиції, пози та рухи рук та ніг); а також займаємося безпосередньо, постановку рук, ніг та корпусу у класичному танці; продовжувати працювати над стійкістю на середині, виворітністю, розвитком координації, музичності та виразності танцю; займаємося постановкою маленького та великого стрибка; готуємо дітей до більш складного рівня навчання у балеті; виховуємо балетну естетику виконання рухів.

Курс «5 Ballet Class» 10-12 років

Заняття спрямовані на подальше вдосконалення та розвиток хореографічних даних учнів, розвиток стійкості (aplomb), координації, виворотності, музичності та виразності.<br /> При створенні методики цього розділу ми спиралися переважно на методику А.Я. Ваганової, створену для професійних хореографічних училищ.<br /> Враховуючи, що діти цього віку мають вже гідно гарну пам'ять (рухову та м'язову), вміють достатньо концентрувати увагу, витривалі і психічно більш стабільні ніж у дітей мл. шкільного віку, урок стає більш насиченим і складним.<br /> Ми допомагаємо дітям опанувати абсолютно новий рівень балетної підготовки; займаємося удосконаленням рухів балетного екзерсису, розвиваємо стійкості, координації, виворотності та музичності.

Мы ставимо цілі
:

• вивчення нових базових рухів за 1,2,3,4,5 позиціями;
• формування та розвиток гарної лінії, спини, ніг та рук;
• вдосконалення та вивчення наступних складніших рухів на пальцях. Практика (вивчення варіацій);
• розвиток танцювальної техніки та виразності в танці.

успей на кастинг

a

Спасибо Вам! Отличные преподаватели, подход к детям, как к своим! Очень довольна я, как мама, и моя дочурка в восторге.

Замечательная студия

a

Благодарю Юлю,что она мне помогла свершить заветную мечту-стать на пуанты!Я обожаю ходить сюда на танцы,и с каждым разом все больше,и больше узнаю много интересного и нового!!!Теперь я очень люблю классику,станок,растяжки,выступления,и конечно же тренировки,хожу с радостью,потому,что Юля меня научила верить в себя даже если что-то не получается,и самое главное,она научила меня быть все выше и выше,и добиваться новых достижений!Теперь я могу гордиться и с удовольствием смотреть на свои медали, грамоты, дипломы, призы!!!!!!СПАСИБО!!!!!!!!

Спасибо за мечту!!!

a

Дочка занимается второй год. Сейчас ей 5 и она просто влюблена в балет, бежит на занятия с радостью. Здесь отличные хореографы и замечательная атмосфера. Очень здорово, что студия два раза в год ставит такие масштабные представления - концерты, детей большая сцена очень мотивирует. Дочь с гордостью рассказывает друзьям что выступала на сцене оперного театра 🙂

Тетяна Четверікова